هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

شربت تقویت سیستم ایمنی بدن پروپولیس نوتریژن nutrigen

قیمت و کیفیت فروشگاه ما را با بقیه مقایسه کنید.

تومان385000

محصول کشور ترکیه
حاوی ۱۳ نوع ویتامین
حاوی ۴ نوع ماده معدنی

200 میلی لیتر

مخصوص 4 سال به بالا

ناموجود

توضیحات

پروپولیس زنبور یک ماده محافظ قهوه‌ای رنگ است که از مخلوط موم زنبور، رزین، شیره گیاهی، ترکیبات گیاهی و بزاق خودشان درست می‌شود. نام آن از دو کلمه یونانی pro به معنای «در دفاع از» و polis به معنای «شهر» گرفته شده است که در مجموع به معنای در دفاع از شهر (یا کندو) است.

در این کندو، یک ماده محافظت کننده است که برای عسل و بقای زنبور حیاتی است. این ماده به حفاظت کندوی زنبور در برابر عناصر، تقویت ساختارهای داخلی، بیماری نگهبانان و انگلها کمک.

شربت مولتی ویتامین پروپولیس نوتریژن
شربت نوتریژن حاوی پروپولیس و ۱۳ نوع ویتامین و ۴ نوع مواد معدنی یک محصول بی نظیر است که در کشور ترکیه برای کودکان بالای ۴ سال تولید شده است. این شربت با حجم ۲۰۰ میلی لیتر می باشد. از نتایج مصرف این شربت برای کودکان می توان به موفقیت بیشتر کودکان در مدرسه و افزایش ضریب هوشی کودک اشاره کرد.

ویژگی های نوتریژن
محصول کشور ترکیه
حاوی ۱۳ نوع ویتامین
حاوی ۴ نوع ماده معدنی
مناسب برای بهبود رشد شناختی و یادگیری کودکان
نقش پروپولیس در تقویت ایمنی بدن
پروپولیس برای سرماخوردگی و آنفولانزا مفید است. بهتر است که همیشه این ماده را در کابینت آشپزخانه تان داشته باشید. با بروز اولین علائم گلودرد، اسپری آن را مستقیما روی گلو استفاده کنید. بخصوص برای کودکان این روش خیلی جالب خواهد بود چون به دلیل طعم عسل همه آن را دوست خواهند داشت.

مطالعات چندگانه اخیر بعضی از اثرات واقعا مثبت پروپولیس به عنوان درمان سرماخوردگی را نشان می دهد. در یک مطالعه پیگیر که از سال ۱۹۸۹ آغاز شده افرادی که مبتلا به علائم حاد سرماخوردگی همچون سردرد بودند دریافتند که علائم از روز اول درمان با پروپولیس بهبود می یابد. پنج نفر از بیماران بهبودی کامل را در روز بعد پیدا کردند، بیش از ۱۶ نفر روز دوم و ۳ نفر در روز سوم بهبود یافتند. در مقابل آن، گروه شاهد در میانگین ۴/۸ روز بهبود پیدا کردند.

 

 

× مشاوره وپشتیبانی در واتس آپ