هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

شربت مولتی ویتامین ول بیبی ویتابیوتیکس

قیمت و کیفیت فروشگاه ما را با بقیه مقایسه کنید.

ویژگی شربت ول بیبی مولتی ویتامین

فرموله شده با 14 ماده مغذی کمک به رشد و نمو کودکان بهبود عملکرد طبیعی روانشناختی و ذهنی کودکان با داشتن آهن کافی حاوی ویتامین D به منظور کمک به رشد طبیعی استخوان ها حفظ عملکرد طبیعی سیستم ایمنی بدن حاوی ویتامین های A و C دارای طعم ایده آل مالت شیرین
شناسه محصول: 710000 دسته: ,

توضیحات

شربت ول بیبی

مکمل محافظ سلامت بدن، مخصوص کودکان 6 ماه تا 4 سال

شربت ول بیبی مولتی ویتامین (ویتابیوتیکس) با فرمولاسیونی منحصر به فرد و غنی از 14 ماده مغذی با توجه به نیاز روزانه کودکان به برخی ویتامین های ضروری، بر اساس آخرین تحقیقات علمی و در بالاترین سطح استاندارد های کنترل کیفیت فرموله و ساخته شده است. این محصول با طعم ایده آل برگرفته از عصاره مالت شیرین و داشتن سطح متعادلی از مواد معدنی اساسی و ویتامین های A، C و D، سلامت کودکان تضمین می کند و به رشد سریع جسمی مخصوصاً رشد استخوان ها و ماهیچه ها کمک فراوانی می نماید و گردش خون و عملکرد مغز کودکان را نیز بهبود می بخشد.

رشد مغزی کودکان از اهمیت ویژه ای برخوردار است و قدرت یادگیری کودکان در انواع مهارت ها و همچنین خزیدن، حرف زدن، خوردن، خندیدن و راه رفتن به رشد و عملکرد طبیعی مغز آن ها بستگی دارد. وجود آهن در ساختار شربت مولتی ویتامین ول بیبی ویتابیوتیکس، عملکرد طبیعی روانشناختی و ذهنی کودکان را تقویت می کند.

 ویتامین D که برای استحکام استخوان ها و جذب کلسیم از روده ها عامل ضروری می باشد. کاهش سطح ویتامین دی در بدن خطر ابتلا به بیماری هایی از جمله راشیتیسم یا نرمی استخوان را افزایش می دهد. از دیگر عوارض کمبود این ویتامین در کودکان، اختلال در رشد و نمو می باشد. مقدار مناسبی از ویتامین D به کار رفته در این شربت به رشد طبیعی و تکامل استخوان های کودکان کمک فراوانی می کند؛ همچنین در تقویت عملکرد طبیعی سیستم ایمنی بدن نیز بسیار مؤثر است. فرمولاسیون شربت مولتی ویتامین ول بیبی ویتابیوتیکس فاقد هرگونه رنگ و شیرین کننده های مصنوعی، نمک، الکل، مخمر و لاکتوز می باشد و برای دوره گیاه خواری کودکان نیز کاملاً مناسب است.

× مشاوره وپشتیبانی در واتس آپ